Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

   
   

W pięknej, górskiej okolicy w miejscowości Cieniawa, w malowniczej dolinie potoku Zarębianka u podnóża Rosochatki i Jodłowej Góry znajdziecie Państwo Karczmę we Dworze. Zaciszna lokalizacja z dala od zgiełku miasta i ulicy to wielki atut naszej Karczmy.

 
 

Karczma wybudowana została w 2008r. tradycyjną techniką ciesielską z grubych bali dających w lecie chłód, a w zimie ciepło. Urządzona jest w scenerii z dawnych czasów. Możecie Państwo w niej obejrzeć przedmioty, które używano w przeszłości na polskiej wsi.

 
 

Blasku Karczmie i uroku każdemu spotkaniu dodaje ogień skwierczący w kominku.

Naszą specjalnością jest kuchnia staropolska oparta na tradycyjnych polskich recepturach i przepisach naszych babć, więc idealnie wystrój Karczmy we Dworze komponuje się z serwowanymi tam potrawami.


Profesjonalna, miła i doświadczona obsługa w góralskich strojach jest zawsze do Państwa dyspozycji.

U nas możecie zorganizować najlepsze, najgorętsze i niezapomniane imprezy, a my przy każdej ważnej dla Państwa okazji zapraszamy do Karczmy we Dworze. W zimie wszystkich zmarzniętych (nie tylko narciarzy i snowboardzistów) zapraszamy na rozgrzewającego grzańca i herbatkę na góralską nutę przy blasku ognia z kominka.
 
 
 
Home | Karczma | Oferta | Galeria | Kontakt
© KARCZMA WE DWORZE - Cieniawa. Realizacja: Verakom