Karczma

Dlaczego Karczma we Dworze

...wszak wszystko zorganizować się da ...jak się da!

W pięknej, górskiej okolicy w miejscowości Cieniawa, w malowniczej dolinie potoku Zarębianka u podnóża Rosochatki i Jodłowej Góry znajdziecie Państwo Karczmę we Dworze. Zaciszna lokalizacja z dala od zgiełku miasta i ulicy to wielki atut naszej Karczmy.

Karczma wybudowana została w 2008r. tradycyjną techniką ciesielską z grubych bali dających w lecie chłód, a w zimie ciepło. Urządzona jest w scenerii z dawnych czasów. Możecie Państwo w niej obejrzeć przedmioty, które używano w przeszłości na polskiej wsi. 

Blasku Karczmie i uroku każdemu spotkaniu dodaje ogień skwierczący w kominku.

Naszą specjalnością jest kuchnia staropolska oparta na tradycyjnych polskich recepturach i przepisach naszych babć, więc idealnie wystrój Karczmy we Dworze komponuje się z serwowanymi tam potrawami.

Profesjonalna, miła i doświadczona obsługa w góralskich strojach jest zawsze do Państwa dyspozycji.


U nas możecie zorganizować najlepsze, najgorętsze i niezapomniane imprezy, a my przy każdej ważnej dla Państwa okazji zapraszamy do Karczmy we Dworze. W zimie wszystkich zmarzniętych (nie tylko narciarzy i snowboardzistów) zapraszamy na rozgrzewającego grzańca i herbatkę na góralską nutę przy blasku ognia z kominka.

 


 

Zapraszamy przez cały rok!

W Karczmie we Dworze organizujemy imprezy na Państwa zamówienie dostosowując się do indywidualnych preferencji. 

Zobacz naszą ofertę